Instalacje i panele fotowoltaiczne w łodzi

ODZYSKAJ DO 70 % KOSZTÓW INSTALACJI!


Fotowoltaika Łódź

NIEZALEŻNI DORADCY

Mieszkasz lub masz firmę w Łodzi lub okolicy i chcesz zainwestować w instalację fotowoltaiczną ?

Szukasz sprawdzonej firmy a przy okazji chcesz mieć pewność, że firma, której powierzysz swoją inwestycję Cie nie zawiedzie a cenę jaką zapłacisz będzie mniejsza niż w konkurencji ?

Oferujemy kompleksową usługę od projektu, logistyki aż do montażu i zgłoszenia instalacji do sieci. 

Jako jedna z nielicznych firm możemy zaoferować mieszkańcom Łodzi i całego województwa łódzkiego pomoc w uzyskaniu specjalnego dofinansowania obniżającego inwestycje nawet o 70 % !

MIESZKASZ W ŁODZI LUB OKOLICY ? 

CO ZYSKASZ DZIĘKI INSTALACJI FOTOWOLTAIKI ?


Instalacja fotowoltaiki to przede wszystkim: 

  • najniższe z możliwych rachunki za prąd
  • przeważnie to pozostałe opłaty dystrybucyjne
  • czystsze powietrze którym oddychasz ponieważ nie emitujesz szkodliwego CO2
  • produkowana energia starczy Ci na cały rok dzięki specjalnemu "magazynowaniu" energii przez Twój Zakład Energetyczny

Dofinansowanie do fototowoltaiki dla mieszkańców, rolników i firm z Łodzi i województwa łódzkiego. Mieszkańcy Łodzi i okolic mogą skorzystać ze specjalnych dotacji i dofinansowań, które dodatkowo obniżają koszty montażu instalacji Fotowoltaicznej. Z dofinansowań mogą skorzystać mieszkańcy, rolnicy oraz przedsiębiorcy. Oferujemy pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z dofinansowaniami.

Tuenergia - to gwarancja profesjonalnego montażu instalacji fotowoltaicznej w Łodzi a także doradztwa w zakresie najkorzystniejszych rozwiązań dla domu, gospodarstwa rolnego i firmy.

Kluczowym czynnikiem, który pozwala na maksymalne wykorzystanie instalacji fotowoltaicznej jest prawidłowy montaż. Moce instalacyjne, które możemy zaproponować naszym klientom to aż 900 montaży w miesiącu a montażyści bardzo często zdobywali doświadczenie na wymagającym rynku niemieckim. Wybierając nasze rozwiązania masz gwarancję montażu na najwyższym poziomie. Nie ma mowy o "garażowych" rozwiązaniach, które często spotyka się na rynku

Specjalna oferta produktowa dla mieszkańców, rolników i przedsiębiorców z Łodzi i okolic.
W swojej ofercie mamy zarówno komponenty dla najbardziej wymagających klientów jak i klientów, którzy szukają odpowiedniej proporcji stosunku jakości do ceny.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami każdy rolnik prowadzący gospodarstwo, który ponosi wydatki na przebudowę i unowocześnienie budynków czy urządzeń wykorzystywanych do produkcji roślinnej i hodowli zwierzęcej, ma prawo skorzystać z ulgi inwestycyjnej i obniżyć swój podatek rolny do zapłaty. Ulga ta przyznawana jest po zakończeniu inwestycji a polega na odliczeniu od należnego podatku rolnego od gruntów położonych na terenie gminy, w której została zrealizowana inwestycja 25% nakładów inwestycyjnych (art. 13 ust. 2 ustawy o podatku rolnym).

Chcesz poznać nasze specjalne rozwiązania, które Ci zaproponujemy

Zadzwoń do nas

+ 48 780 121 086

Na życzenie wykonujemy BEZPŁATNY AUDYT.

Działamy na terenie całego kraju w takich miastach jak Warszawa, Poznań, Gdańsk, Katowice, Kraków, Wrocław, Szczecin, Toruń, Łodzi, Kielcach, Rzeszowie
 
 
W związku z dynamicznym rozwojem szukamy Doradców Klienta na terenie całej Polski.
 
Oferujemy:
Wymagania:

Jesteś zainteresowany pracą? Prosimy o zgłoszenie na adres rekrutacja@tuenergia.pl

Formularz kontaktowy/wstępna wycena/zamówienie audytu
Dom Firma Gospodarstwo rolne

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia korespondencji elektronicznej jak i telefonicznej, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

W razie jakichkolwiek pytań

Zadzwoń do nas

 
Działamy na terenie całego kraju
+ 48 780 121 086